0.0

ترم ۸ کارشناسی، دم امتحانا یه سری اتفاق برا من افتاد که حسابی رو نمره‌هام تاثیر گذاشت. این جوری که بهتون بگم، انقلاب رو که کلا منبعش ۷ تا از نامه‌های امام خمینی بود، شدم ۱۲ :| (البته بعدا یه سری از این کلاس مجازی‌ها به پیشنهاد استاد شرکت کردم و امتحانش رو دادم و شدم ۱۸)

همون ترم، سه واحد هم اقتصاد داشتم که البته مربوط می‌شد به دانشکده‌ی عمران و یه استاد خیلی خوبی هم داشت. یه روز صبح بیدار شدم و دیدم تو سایت آموزش نمره‌های اقتصاد رو ثبت کردن و با ۸ و نیم افتادم. حالم خیلی گرفته شد و از طرف دیگه داشتم فکر می‌کردم غیرطبیعی هم نیست بالاخره. نکته اینجا بود که اقتصاد فقط ترم‌های زوج ارائه می‌شد و باید به خاطر این درس، یه ترم بیشتر ثبت نام می‌کردم و به جای ۹ ترم، ۱۰ ترمه تموم می‌کردم که سنوات می‌خورد و داستان می‌شد احتمالا و . . 

با خودم فکر کردم پامیشم میرم پیش استاد، شرایط رو توضیح میدم، فوقش یه نامه هم از مرکز مشاوره‌ی دانشگاه که در جریان مشکلاتم هست می‌گیرم و انشاالله که حل میشه. ولی خب اگه نشد هم دیگه چاره‌ای نیست، یا ترم بعد درس دیگه‌ای به جاش برمی‌دارم(۳ تا درس دیگه تو همون سبد بود ولی اونا هم منظم ارائه نمی‌شدن) یا اگه نشد ۱۰ ترمه می‌خونم دیگه. این همه آدم ۱۰ ترمه خوندن، چی شده مگه؟

هیچی دیگه. تو زمانی که استاد برای اعتراض مشخص کرده بود رفتم پشت در اتاقش ایستادم تا نوبتم بشه برم داخل و اونجا متوجه شدم تعداد اونایی که افتادن کم نیست. داشتم خودم رو آماده می‌کردم که بعد از دیدن برگه‌م با استاد حرف بزنم که شنیدم استاد داره به یه نفر دیگه میگه: این نمره‌هایی که وارد سایت کردیم، فقط مربوط به برگه‌س. نمره‌های نهایی‌تون اینجاست. تمرین‌ها اضافه شده، یه کم هم نمودار خورده.» یه نفس راحت کشیدم و رفتم که خودم دوباره بپرسم و مطمئن بشم. درست شنیده بودم. یادم نیست نمره‌م چند شد، ولی بدون منت کشی پاس شده‌بودم.

الان که رفتم تو سایت و این نمره رو رو دیدم، یاد اون موقع افتادم:

البته استاد بعد از وارد کردن این نمره برا همه‌مون، ایمیل زد که پاشید بیاید در حضور خودتون برگه‌تون رو تصحیح کنم. وگرنه بعدش هیچ اعتراضی وارد نیست. خلاصه که  امروز می‌خوام برم و جلوی استاد از خجالت آب بشم بابت تک‌تک سوتی‌هایی که تو برگه‌م دادم:)))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها